Zegarki męskie na różnych półkach cenowych

Kiedy chcemy kupić zegarek, raczej nie jest to decyzja pochopna – podobnie jak z zakupem telefonu, czy samochodu – to nie jest wyjście do pierwszego możliwego sklepu i wybór jakiegoś modelu. 

Po pierwsze – trzeba ustalić budżet i zastanowić się, jaki mniej więcej zegarek chcemy w tej cenie kupić. Istnieją bardzo drogie, markowe zegarki nawet za kilkadziesiąt i kilkaset tysięcy złotych. Odrzućmy jednak te w skrajnych cenach i zobaczmy, jakie modne zegarki możemy kupić w cenie do 500, 1000 i 2000 złotych.

 Zegarki męskie do 500 złotych 

By kupić dobrej jakości zegarek nie trzeba na niego wydawać całej swojej miesięcznej pensji, gdyż można taki dostać już w cenie do 500 zł. W tym przedziale cenowym można znaleźć zegarek zarówno w wersji klasycznej, np. marki Seiko, czy Citizen, jak i również w wersji sportowej np. Casio i Timex. Dla osób zafascynowanych Eko-wersją zegarków marka Plantwear oferuje czasomierze wykonane np. z polskiego dębu.

Zegarki męskie do 1000 złotych 

W budżecie do 1000 zł można już znaleźć nieco więcej marek i rodzajów zegarków. Znawcy i pasjonaci nadal stwierdzą, ze cena jest zbyt niska na dobrej jakości zegarek, jednak na tej półce cenowej z pewnością znajdą się czasomierze dużo lepsze, niż te w budżecie o połowę niższym. W tej cenie do wyboru oprócz zegarków mechanicznych i automatycznych, będziemy mieli możliwość zakupu takich modnych zegarków, jak te marki Fossil, czy Diesel.

Zegarki męskie do 2000 złotych

Jeśli dysponujemy budżetem do 2000 złotych, do wyboru będziemy mieli już naprawdę wiele ciekawych modeli zegarków. Dla pasjonatów i purystów zegarkowych od tej półki cenowej można dostać prawdziwy zegarek. W takiej cenie można wybrać klasyczne czasomierze Citizena, dobry jakościowo zegarek marki Junkers, sporo zegarków z oferty Diesel’a, oraz typowo modowe Emporio Armani. Jak widać, oferta jest dość szeroka i w tej cenie bez problemu nawet zegarkowy koneser znajdzie coś dla siebie.

Ponoć z zegarkiem, jak z samochodem (w wersji kobiecej – ze szpilkami) – niby nie jest niezbędny, jednak dodaje prestiżu, stylu, smaku i charakteru. Zegarek nie świadczy o statusie materialnym, czy społecznym swojego właściciela, nie musi być bardzo zaawansowany od technicznej strony, gdyż wszystko zależy od indywidualnego gustu i podejścia. Z pewnością jednak dobrej jakości i marki zegarek może wyróżnić i przykuć uwagę. Będzie też ciekawym dodatkiem zarówno do garnituru, jak i zwykłego sportowego stroju. Klasyczny model nada się niemal na każde wyjście.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *